snownow

Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.

Vyhledej místo nebo klepni na mapu pro předpověď.

Mapa

1 Místo

Předpověď pro –
Více: zadat přesné souřadnice

2 Výška

2 000 m

3 Předpověď

Skiareály › Francie › Alpes-de-Haute-Provence

Předpověď sněhu Espace Lumière

14 cm sněhu se čeká za příštích 3 dny nahoře v areálu.

Nejvíc sněhu tento týden: čt 12. lis, asi 28 cm nahoře.

Espace Lumière má asi 185 km sjezdovek od 1 495 m do 2 591 m (Francie). Předpověď níže začíná nahoře; přepni na střed nebo dolní část, nebo porovnej mnoho modelů.

Předpověď sněhu Espace Lumière, den po dni

DenNahoře2 591 mUprostřed2 040 mDole1 495 mNulová izoterma
pá 6. lis11 cm11 cm4 cm650–2 300 m
so 7. lis–––100–2 350 m
ne 8. lis3 cm3 cm1 cm500–2 150 m
po 9. lis4 cm4 cm<1 cm2 000–2 500 m
út 10. lis12 cm9 cm–1 700–2 900 m
st 11. lis–––1 700–3 450 m
čt 12. lis28 cm4 cm–2 250–2 900 m
Celkem59 cm30 cm5 cm

Předpovězené sněžení pro každou výšku z ECMWF (dny v UTC, stáří dat: 3 hodin). Není to naměřená výška sněhu. Předpověď výše má hodinové podrobnosti a mnoho dalších modelů.

Skiareály poblíž Espace Lumière

Hory poblíž Espace Lumière

Další předpovědi sněhu: Alpes-de-Haute-Provence · Francie · Všechny skiareály

Otázky o Espace Lumière

Bude tento týden sněžit v Espace Lumière?
Ano. Nahoře v Espace Lumière (2 591 m) se za příštích 7 dní čeká asi 59 cm sněhu, nejvíc: čtvrtek, a uprostřed (2 040 m) asi 30 cm.
Kde je nulová izoterma v Espace Lumière?
Za příštích 7 dní má být nulová izoterma mezi asi 100 m a 3 450 m. Espace Lumière sahá od 1 495 m do 2 591 m, takže v různých výškách může padat sníh i déšť; podívej se na horní, střední a dolní část v předpovědi.
Jak vysoko leží Espace Lumière?
Espace Lumière sahá od 1 495 m dole po 2 591 m nahoře, s asi 185 km sjezdovek v Alpes-de-Haute-Provence, Francie.
Bezplatný sněhový widget na tvůj webZobraz předpověď sněhu pro Espace Lumière na svém webu. Aktualizuje se sama.Vytvořit widget zdarma ›
Ukázka: takhle to vypadá na vašem webu
Data o počasí: Open-Meteo.com (CC BY 4.0) z ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA a dalších. Terén: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Mapa: OpenTopoMap, © přispěvatelé OpenStreetMap. Sjezdovky a střediska: OpenSkiMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL). Radar: RainViewer. Meteostanice: Meteostat. Webkamery: Windy. Hledání míst: Open-Meteo a Photon (© přispěvatelé OpenStreetMap). Množství sněhu se počítá pro zvolenou výšku: srážky každého modelu × podíl, který tam padá jako sníh (z nulové izotermy a teploty) × poměr sněhu a vody. Vlastní sněžení modelu platí pro jeho vyhlazenou výšku terénu, která může být hluboko pod vrcholy, takže naše čísla se mohou lišit. Vždy si přečti místní lavinovou předpověď.