snownow

Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.

Vyhledej místo nebo klepni na mapu pro předpověď.

Mapa

1 Místo

Předpověď pro –
Více: zadat přesné souřadnice

2 Výška

2 000 m

3 Předpověď

Hory › Uganda

Předpověď sněhu a horské počasí Mount Baker

Mount Baker se zvedá do 4 844 m (Uganda), v pohoří Rwenzori Mountains, s prominencí 507 m. Předpověď níže začíná na vrcholu; sniž výšku pro svahy a údolí, nebo porovnej mnoho modelů.

Bezplatný sněhový widget na tvůj webZobraz předpověď sněhu pro Mount Baker na svém webu. Aktualizuje se sama.
Vytvořit widget zdarma ›

Předpověď sněhu Mount Baker, den po dni

DenVrchol4 844 m500 m lower4 340 m1 000 m lower3 840 mNulová izoterma
po 2. lis1 cm––4 400–5 200 m
út 3. lis1 cm<1 cm–4 250–5 450 m
st 4. lis<1 cm––4 350–5 400 m
čt 5. lis<1 cm––4 500–5 450 m
pá 6. lis4 cm<1 cm–4 550–5 200 m
so 7. lis2 cm1 cm–4 500–5 350 m
ne 8. lis4 cm3 cm–4 550–5 550 m
Celkem11 cm4 cm–

Forecast snowfall worked out for each height from ECMWF (days in UTC, updated 11 hours ago). Not a measured snow depth. The forecast above has the hour-by-hour detail, wind and temperature, and many other models.

Hory poblíž Mount Baker

Více: Hory v pohoří Rwenzori Mountains · Hory: Uganda · Hory: Afrika · Nejvyšší hory světa · Skiareály

Otázky o Mount Baker

Will it snow on Mount Baker this week?
Yes. About 11 cm of snow is forecast at the summit of Mount Baker (4 844 m) over the next 7 days, most of it on Sunday.
What is the freezing level on Mount Baker?
Over the next 7 days the freezing level is forecast between about 4 250 m and 5 550 m. The summit is 4 844 m, so the summit will be below freezing at times and above it at others.
Jak vysoko leží Mount Baker?
Mount Baker je vysoká 4 844 m (15 892 ft) a leží v: Uganda.
Jaká je prominence Mount Baker?
Mount Baker má topografickou prominenci 507 m (1 663 ft): o tolik převyšuje nejnižší sedlo spojující ho s vyšším terénem.
Ve kterém pohoří leží Mount Baker?
Mount Baker leží v pohoří Rwenzori Mountains.

Výšky a názvy hor: Wikidata (CC0).

Data o počasí: Open-Meteo.com (CC BY 4.0) z ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA a dalších. Terén: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Mapa: OpenTopoMap, © přispěvatelé OpenStreetMap. Sjezdovky a střediska: OpenSkiMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL). Radar: RainViewer. Meteostanice: Meteostat. Webkamery: Windy. Hledání míst: Open-Meteo a Photon (© přispěvatelé OpenStreetMap). Množství sněhu se počítá pro zvolenou výšku: srážky každého modelu × podíl, který tam padá jako sníh (z nulové izotermy a teploty) × poměr sněhu a vody. Vlastní sněžení modelu platí pro jeho vyhlazenou výšku terénu, která může být hluboko pod vrcholy, takže naše čísla se mohou lišit. Vždy si přečti místní lavinovou předpověď.