snownow

Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.

Vyhledej místo nebo klepni na mapu pro předpověď.

Mapa

1 Místo

Předpověď pro –
Více: zadat přesné souřadnice

2 Výška

2 000 m

3 Předpověď

Hory › Švýcarsko

Předpověď sněhu a horské počasí Piz Aul

Piz Aul se zvedá do 3 121 m (Švýcarsko), v pohoří Medel-Terri Group (Alps), s prominencí 395 m. Předpověď níže začíná na vrcholu; sniž výšku pro svahy a údolí, nebo porovnej mnoho modelů.

Bezplatný sněhový widget na tvůj webZobraz předpověď sněhu pro Piz Aul na svém webu. Aktualizuje se sama.
Vytvořit widget zdarma ›

Předpověď sněhu Piz Aul, den po dni

DenVrchol3 121 m500 m lower2 620 m1 000 m lower2 120 mNulová izoterma
st 4. lis3 cm3 cm3 cm1 600–1 800 m
čt 5. lis<1 cm<1 cm<1 cm1 550–2 200 m
pá 6. lis3 cm3 cm3 cm1 600–2 200 m
so 7. lis3 cm3 cm3 cm1 600–1 950 m
ne 8. lis1 cm1 cm1 cm1 300–1 800 m
po 9. lis2 cm2 cm2 cm1 600–1 950 m
út 10. lis2 cm2 cm2 cm1 550–2 450 m
Celkem15 cm15 cm15 cm

Forecast snowfall worked out for each height from ECMWF (days in UTC, updated 5 hours ago). Not a measured snow depth. The forecast above has the hour-by-hour detail, wind and temperature, and many other models.

Hory poblíž Piz Aul

Skiareály poblíž Piz Aul

Více: Hory v pohoří Medel-Terri Group · Hory v pohoří Alpy · Hory: Švýcarsko · Hory: Evropa · Nejvyšší hory světa · Skiareály

Otázky o Piz Aul

Will it snow on Piz Aul this week?
Yes. About 15 cm of snow is forecast at the summit of Piz Aul (3 121 m) over the next 7 days, most of it on Wednesday.
What is the freezing level on Piz Aul?
Over the next 7 days the freezing level is forecast between about 1 300 m and 2 450 m. The summit is 3 121 m, so it should stay below freezing at the top all week.
Jak vysoko leží Piz Aul?
Piz Aul je vysoká 3 121 m (10 240 ft) a leží v: Švýcarsko.
Jaká je prominence Piz Aul?
Piz Aul má topografickou prominenci 395 m (1 296 ft): o tolik převyšuje nejnižší sedlo spojující ho s vyšším terénem.
Ve kterém pohoří leží Piz Aul?
Piz Aul leží v pohoří Medel-Terri Group, part of the Alps.

Výšky a názvy hor: Wikidata (CC0).

Data o počasí: Open-Meteo.com (CC BY 4.0) z ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA a dalších. Terén: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Mapa: OpenTopoMap, © přispěvatelé OpenStreetMap. Sjezdovky a střediska: OpenSkiMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL). Radar: RainViewer. Meteostanice: Meteostat. Webkamery: Windy. Hledání míst: Open-Meteo a Photon (© přispěvatelé OpenStreetMap). Množství sněhu se počítá pro zvolenou výšku: srážky každého modelu × podíl, který tam padá jako sníh (z nulové izotermy a teploty) × poměr sněhu a vody. Vlastní sněžení modelu platí pro jeho vyhlazenou výšku terénu, která může být hluboko pod vrcholy, takže naše čísla se mohou lišit. Vždy si přečti místní lavinovou předpověď.