snownow
Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.
1 Vyber si dobrodružství
1 Místo
Více: zadat přesné souřadnice
2 Výška
3 Předpověď
Nastavení rozšířené předpovědi: porovnej modely
Pro znalce počasí: mnoho modelů vedle sebe, grafy, tabulky a jak si každý vedl proti skutečným měřením.
„Nejpřesnější tady“ vybere modely, které nejlépe odpovídaly nejbližší meteostanici. „Můj výběr“ použije modely, které zaškrtneš níže.
Jak se to počítá?
Vezmeme předpovědi, které každý model udělal den předem, a hodinu po hodině je porovnáme s tím, co skutečně naměřila nejbližší vhodná meteostanice: teplotu, rychlost větru a denní srážky. Pro každou veličinu spočítáme průměrnou chybu každého modelu a porovnáme ji s průměrem všech modelů. Model s nejnižším celkovým skóre je první. Stanici vybíráme, protože je blízko a v podobné výšce jako tvůj bod, a předpovědi počítáme pro výšku stanice, takže je test férový.
Modely a zobrazení
Změny se ukládají automatickySkiareály › Rakousko › Štýrsko
Předpověď sněhu Stuhleck – Semmering
Za příštích 3 dny se nahoře v areálu nový sníh nečeká.
Nejvíc sněhu tento týden: út 10. lis, asi 3,6 cm nahoře.
Stuhleck – Semmering má asi 22 km sjezdovek od 800 m do 1 767 m (Rakousko). Předpověď níže začíná nahoře; přepni na střed nebo dolní část, nebo porovnej mnoho modelů.
Předpověď sněhu Stuhleck – Semmering, den po dni
| Den | Nahoře1 767 m | Uprostřed1 280 m | Dole800 m | Nulová izoterma |
|---|---|---|---|---|
| st 4. lis | – | – | – | 850–1 600 m |
| čt 5. lis | – | – | – | 750–1 950 m |
| pá 6. lis | – | – | – | 750–2 300 m |
| so 7. lis | – | – | – | 500–1 850 m |
| ne 8. lis | – | – | – | 600–2 250 m |
| po 9. lis | – | – | – | 750–2 250 m |
| út 10. lis | 4 cm | 2 cm | 1 cm | 1 200–2 000 m |
| Celkem | 4 cm | 2 cm | 1 cm |
Předpovězené sněžení pro každou výšku z ECMWF (dny v UTC, stáří dat: 57 minutes). Není to naměřená výška sněhu. Předpověď výše má hodinové podrobnosti a mnoho dalších modelů.
Skiareály poblíž Stuhleck – Semmering
- Semmering Hirschenkogel6 km away · no snow in 3 days
- Mönichkirchen – Mariensee19 km away · no snow in 3 days
- Puchis Welt in Puchberg23 km away · no snow in 3 days
- Brunnalm – Hohe Veitsch27 km away · no snow in 3 days
- Niederalpl31 km away · no snow in 3 days
- Unterberg39 km away · no snow in 3 days
- Mariazell – Bürgeralpe40 km away · no snow in 3 days
- Aflenzer Bürgeralm41 km away · no snow in 3 days
Hory poblíž Stuhleck – Semmering
- Stuhleck1 782 m · 2 km away · no snow in 3 days
- Heukuppe2 007 m · 12 km away · no snow in 3 days
- Schneealpe1 903 m · 18 km away · no snow in 3 days
- Klosterwappen2 076 m · 20 km away · no snow in 3 days
- Auf der Kehr790 m · 26 km away · no snow in 3 days
- Handlesberg1 370 m · 26 km away · no snow in 3 days
Další předpovědi sněhu: Štýrsko · Rakousko · Všechny skiareály
Otázky o Stuhleck – Semmering
- Bude tento týden sněžit v Stuhleck – Semmering?
- Ano. Nahoře v Stuhleck – Semmering (1 767 m) se za příštích 7 dní čeká asi 3,6 cm sněhu, nejvíc: úterý, a uprostřed (1 280 m) asi 2,4 cm.
- Kde je nulová izoterma v Stuhleck – Semmering?
- Za příštích 7 dní má být nulová izoterma mezi asi 500 m a 2 300 m. Stuhleck – Semmering sahá od 800 m do 1 767 m, takže v různých výškách může padat sníh i déšť; podívej se na horní, střední a dolní část v předpovědi.
- Jak vysoko leží Stuhleck – Semmering?
- Stuhleck – Semmering sahá od 800 m dole po 1 767 m nahoře, s asi 22 km sjezdovek v Štýrsko, Rakousko.