snownow

Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.

Vyhledej místo nebo klepni na mapu pro předpověď.

Mapa

1 Místo

Předpověď pro –
Více: zadat přesné souřadnice

2 Výška

2 000 m

3 Předpověď

Skiareály › Itálie › Genova

Předpověď sněhu Val d'Aveto

Za příštích 3 dny se nahoře v areálu nový sníh nečeká.

Nejvíc sněhu tento týden: pá 6. lis, asi 1,8 cm nahoře.

Val d'Aveto má asi 5 km sjezdovek od 1 275 m do 1 777 m (Itálie). Předpověď níže začíná nahoře; přepni na střed nebo dolní část, nebo porovnej mnoho modelů.

Bezplatný sněhový widget na tvůj webZobraz předpověď sněhu pro Val d'Aveto na svém webu. Aktualizuje se sama.
Vytvořit widget zdarma ›

Předpověď sněhu Val d'Aveto, den po dni

DenNahoře1 777 mUprostřed1 530 mDole1 275 mNulová izoterma
po 2. lis–––1 350–2 250 m
út 3. lis–––1 350–2 300 m
st 4. lis–––1 300–2 150 m
čt 5. lis<1 cm<1 cm<1 cm1 400–2 250 m
pá 6. lis2 cm2 cm1 cm1 400–1 950 m
so 7. lis–––1 200–2 550 m
ne 8. lis1 cm––1 950–2 450 m
Celkem3 cm2 cm1 cm

Předpovězené sněžení pro každou výšku z ECMWF (dny v UTC, stáří dat: 12 hodin). Není to naměřená výška sněhu. Předpověď výše má hodinové podrobnosti a mnoho dalších modelů.

Skiareály poblíž Val d'Aveto

Hory poblíž Val d'Aveto

Další předpovědi sněhu: Itálie · Všechny skiareály

Otázky o Val d'Aveto

Bude tento týden sněžit v Val d'Aveto?
Ano. Nahoře v Val d'Aveto (1 777 m) se za příštích 7 dní čeká asi 2,8 cm sněhu, nejvíc: pátek, a uprostřed (1 530 m) asi 2 cm.
Kde je nulová izoterma v Val d'Aveto?
Za příštích 7 dní má být nulová izoterma mezi asi 1 200 m a 2 550 m. Val d'Aveto sahá od 1 275 m do 1 777 m, takže v různých výškách může padat sníh i déšť; podívej se na horní, střední a dolní část v předpovědi.
Jak vysoko leží Val d'Aveto?
Val d'Aveto sahá od 1 275 m dole po 1 777 m nahoře, s asi 5 km sjezdovek v Genova, Itálie.
Data o počasí: Open-Meteo.com (CC BY 4.0) z ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA a dalších. Terén: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Mapa: OpenTopoMap, © přispěvatelé OpenStreetMap. Sjezdovky a střediska: OpenSkiMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL). Radar: RainViewer. Meteostanice: Meteostat. Webkamery: Windy. Hledání míst: Open-Meteo a Photon (© přispěvatelé OpenStreetMap). Množství sněhu se počítá pro zvolenou výšku: srážky každého modelu × podíl, který tam padá jako sníh (z nulové izotermy a teploty) × poměr sněhu a vody. Vlastní sněžení modelu platí pro jeho vyhlazenou výšku terénu, která může být hluboko pod vrcholy, takže naše čísla se mohou lišit. Vždy si přečti místní lavinovou předpověď.