snownow

Mange værmodeller, i din høyde.

Søk et sted, eller trykk på kartet for varselet.

Kart

1 Sted

Varsel for –
Mer: skriv inn nøyaktige koordinater

2 Høyde

2 000 m

3 Varsel

Fjell › Spania

Snøvarsel og fjellvær for Larrunarri

Larrunarri rager 1 346 m i Spania, i Aralar mountain range (Cantabrian Mountains), med en primærfaktor på 198 m. Prognosen nedenfor starter på toppen; senk høyden for å se bakkene og dalene, eller sammenlign mange modeller.

Snøvarsel for Larrunarri, dag for dag

DagTopp1 346 m500 m lower850 m1 000 m lower350 mNullgradersgrense
fre. 6. nov.–––1 200–2 850 m
lør. 7. nov.1 cm––1 400–2 350 m
søn. 8. nov.–––1 500–2 800 m
man. 9. nov.–––2 450–2 800 m
tir. 10. nov.–––2 450–3 350 m
ons. 11. nov.–––2 600–3 200 m
tor. 12. nov.–––2 400–3 250 m
Totalt1 cm––

Forecast snowfall worked out for each height from ECMWF (days in UTC, updated 20 hours ago). Not a measured snow depth. The forecast above has the hour-by-hour detail, wind and temperature, and many other models.

Fjell nær Larrunarri

  • Ganboa1 412 m · 3 km away · 1 cm in 3 days
  • Balerdi1 197 m · 4 km away · no snow in 3 days
  • Uzturre730 m · 15 km away · no snow in 3 days
  • Beriain1 493 m · 16 km away · 1 cm in 3 days
  • Hernio1 075 m · 17 km away · no snow in 3 days
  • Aratz1 443 m · 21 km away · 1 cm in 3 days
  • Aizkorri1 523 m · 21 km away · 1 cm in 3 days
  • Aitxuri1 508 m · 21 km away · 1 cm in 3 days

Mer: Fjell i the Basque Mountains · Fjell i the Cantabrian Mountains · Fjell i Spania · Fjell i Europa · Verdens høyeste fjell · Skianlegg

Spørsmål om Larrunarri

Kommer det snø på Larrunarri denne uken?
Det er meldt lite eller ingen nysnø på Larrunarri de neste 7 dagene (0,6 cm på toppen). Prognoser endrer seg, så sjekk igjen nærmere tiden.
What is the freezing level on Larrunarri?
Over the next 7 days the freezing level is forecast between about 1 200 m and 3 350 m. The summit is 1 346 m, so the summit will be below freezing at times and above it at others.
Hvor høyt er Larrunarri?
Larrunarri is 1 346 m (4 416 ft) high, in Spain.
Hvor stor primærfaktor har Larrunarri?
Larrunarri har en primærfaktor på 198 m (650 ft): så høyt rager den over det laveste skaret som forbinder den med høyere terreng.
Hvilken fjellkjede ligger Larrunarri i?
Larrunarri ligger i ~Aralar mountain range, part of the Cantabrian Mountains.

Mountain names: Wikidata (CC0).

Gratis snø-widget til nettsiden dinVis snøvarselet for Larrunarri på din egen nettside. Det oppdaterer seg selv.Lag en gratis widget ›
Eksempel: slik ser den ut på nettsiden din
Weather data by Open-Meteo.com (CC BY 4.0) from ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA and others. Terrain: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Map: OpenTopoMap, © OpenStreetMap contributors. Ski runs and resorts: OpenSkiMap (© OpenStreetMap contributors, ODbL). Radar: RainViewer. Weather stations: Meteostat. Webcams: Windy. Place search: Open-Meteo and Photon (© OpenStreetMap contributors). Snømengdene regnes ut for høyden du velger: hver modells nedbør × andelen som faller som snø der (fra nullgradersgrensen og temperaturen) × forholdet mellom snø og vann. En modells egne snøtall gjelder dens utglattede bakkehøyde, som kan ligge langt under toppene, så våre tall kan avvike. Sjekk alltid det lokale skredvarselet.