snownow

Mnoho meteorologických modelů ve tvé nadmořské výšce.

Vyhledej místo nebo klepni na mapu pro předpověď.

Mapa

1 Místo

Předpověď pro –
Více: zadat přesné souřadnice

2 Výška

2 000 m

3 Předpověď

Skiareály › Kanada › Britská Kolumbie

Předpověď sněhu Salmo Ski Area

0,8 cm sněhu se čeká za příštích 3 dny nahoře v areálu.

Nejvíc sněhu tento týden: čt 5. lis, asi 1,3 cm nahoře.

Salmo Ski Area má asi 6 km sjezdovek od 695 m do 1 027 m (Kanada). Předpověď níže začíná nahoře; přepni na střed nebo dolní část, nebo porovnej mnoho modelů.

Bezplatný sněhový widget na tvůj webZobraz předpověď sněhu pro Salmo Ski Area na svém webu. Aktualizuje se sama.
Vytvořit widget zdarma ›

Předpověď sněhu Salmo Ski Area, den po dni

DenNahoře1 027 mUprostřed860 mDole695 mNulová izoterma
čt 5. lis1 cm<1 cm–1 250–1 850 m
pá 6. lis1 cm<1 cm–1 200–1 900 m
so 7. lis–––1 600–2 350 m
ne 8. lis–––1 800–2 200 m
po 9. lis–––750–1 900 m
út 10. lis–––850–2 250 m
st 11. lis–––1 350–2 700 m
Celkem2 cm<1 cm–

Předpovězené sněžení pro každou výšku z GEM (Kanada) (dny v UTC, stáří dat: 4 hodin). Není to naměřená výška sněhu. Předpověď výše má hodinové podrobnosti a mnoho dalších modelů.

Skiareály poblíž Salmo Ski Area

Další předpovědi sněhu: Britská Kolumbie · Kanada · Všechny skiareály

Otázky o Salmo Ski Area

Bude tento týden sněžit v Salmo Ski Area?
Yes. About 1,9 cm of snow is forecast at the top of Salmo Ski Area (1 027 m) over the next 7 days, most of it on Thursday, and about no new snow at the middle (860 m).
Kde je nulová izoterma v Salmo Ski Area?
Za příštích 7 dní má být nulová izoterma mezi asi 750 m a 2 700 m. Salmo Ski Area sahá od 695 m do 1 027 m, takže v různých výškách může padat sníh i déšť; podívej se na horní, střední a dolní část v předpovědi.
Jak vysoko leží Salmo Ski Area?
Salmo Ski Area sahá od 695 m dole po 1 027 m nahoře, s asi 6 km sjezdovek v Britská Kolumbie, Kanada.
Data o počasí: Open-Meteo.com (CC BY 4.0) z ECMWF, NOAA, DWD, Météo-France, MeteoSwiss, GeoSphere Austria, UK Met Office, ECCC, JMA a dalších. Terén: Mapzen / AWS Terrain Tiles. Mapa: OpenTopoMap, © přispěvatelé OpenStreetMap. Sjezdovky a střediska: OpenSkiMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL). Radar: RainViewer. Meteostanice: Meteostat. Webkamery: Windy. Hledání míst: Open-Meteo a Photon (© přispěvatelé OpenStreetMap). Množství sněhu se počítá pro zvolenou výšku: srážky každého modelu × podíl, který tam padá jako sníh (z nulové izotermy a teploty) × poměr sněhu a vody. Vlastní sněžení modelu platí pro jeho vyhlazenou výšku terénu, která může být hluboko pod vrcholy, takže naše čísla se mohou lišit. Vždy si přečti místní lavinovou předpověď.