snownow
Veel weermodellen, op jouw hoogte.
Zoek een plaats of tik op de kaart voor de verwachting.
1 Kies je avontuur
1 Locatie
Meer: exacte coördinaten invoeren
2 Hoogte
3 Verwachting
Instellingen uitgebreide verwachting: vergelijk de modellen
Voor weerkenners: veel modellen naast elkaar, grafieken, tabellen en hoe elk model scoorde tegenover echte metingen.
„Hier het nauwkeurigst” kiest de modellen die het best overeenkwamen met het dichtstbijzijnde weerstation. „Mijn keuze” gebruikt de modellen die je hieronder aanvinkt.
Hoe wordt dit berekend?
We nemen de verwachtingen die elk model een dag van tevoren maakte en vergelijken ze uur voor uur met wat het dichtstbijzijnde geschikte weerstation echt mat: temperatuur, windsnelheid en dagneerslag. Voor elk berekenen we de gemiddelde fout van elk model en vergelijken die met het gemiddelde van alle modellen. Het model met de laagste totaalscore staat bovenaan. Het station is gekozen omdat het dichtbij en op vergelijkbare hoogte ligt als jouw punt, en de verwachtingen worden voor de hoogte van het station berekend. Zo is het een eerlijke test.
Modellen en weergave
Wijzigingen worden automatisch opgeslagenSkigebieden › Italië › Genova
Sneeuwverwachting Val d'Aveto
6,1 cm sneeuw verwacht de komende 3 dagen boven in het skigebied.
Meeste sneeuw deze week: vr 6 nov, ongeveer 4,3 cm bovenaan.
Val d'Aveto heeft ongeveer 5 km pistes van 1.275 m tot 1.777 m (Italië). De verwachting hieronder begint boven; kies midden of onder, of vergelijk veel modellen.
Sneeuwverwachting Val d'Aveto, per dag
| Dag | Boven1.777 m | Midden1.530 m | Onder1.275 m | Nulgradengrens |
|---|---|---|---|---|
| wo 4 nov | 2 cm | 1 cm | <1 cm | 1.350–1.950 m |
| do 5 nov | – | – | – | 1.550–2.350 m |
| vr 6 nov | 4 cm | 2 cm | <1 cm | 1.550–2.050 m |
| za 7 nov | – | – | – | 1.600–2.350 m |
| zo 8 nov | – | – | – | 1.600–2.550 m |
| ma 9 nov | 2 cm | – | – | 1.950–2.450 m |
| di 10 nov | – | – | – | 2.450–2.750 m |
| Totaal | 8 cm | 4 cm | 1 cm |
Verwachte sneeuwval per hoogte berekend uit ECMWF (dagen in UTC, 7 uur geleden bijgewerkt). Geen gemeten sneeuwhoogte. De verwachting hierboven heeft het detail per uur en veel andere modellen.
Skigebieden bij Val d'Aveto
- Area Scistica Zum Zeri28 km verderop · 4 cm in 3 dagen
- Area Sciistica Pratospilla54 km verderop · 1 cm in 3 dagen
- Area Sciistica Schia Monte Caio55 km verderop · 1 cm in 3 dagen
- Area Sciistica Cerreto Laghi67 km verderop · 2 cm in 3 dagen
- Area Sciisitica Febbio – Rescadore79 km verderop · 6 cm in 3 dagen
- Area Sciistica Abetone104 km verderop · 10 cm in 3 dagen
- Comprensorio de Le Polle104 km verderop · 10 cm in 3 dagen
- Cimone105 km verderop · 10 cm in 3 dagen
Bergen bij Val d'Aveto
- Monte Maggiorasca1.804 m · 1 km away · 6 cm in 3 days
- Monte Bue1.775 m · 1 km away · 6 cm in 3 days
- Monte Penna1.735 m · 8 km away · 6 cm in 3 days
- Monte Aiona1.701 m · 9 km away · 6 cm in 3 days
- Monte Alfeo1.651 m · 19 km away · 4 cm in 3 days
- Monte Lesima1.724 m · 23 km away · 4 cm in 3 days
Meer sneeuwverwachtingen: Italië · Alle skigebieden
Vragen over Val d'Aveto
- Gaat het deze week sneeuwen in Val d'Aveto?
- Ja. Boven in Val d'Aveto (1.777 m) wordt de komende 7 dagen ongeveer 7,7 cm sneeuw verwacht, het meeste op vrijdag, en in het midden (1.530 m) ongeveer 3,7 cm.
- Waar ligt de nulgradengrens in Val d'Aveto?
- De komende 7 dagen ligt de nulgradengrens naar verwachting tussen ongeveer 1.350 m en 2.750 m. Val d'Aveto loopt van 1.275 m tot 1.777 m, dus op verschillende hoogtes kan zowel sneeuw als regen vallen; bekijk boven, midden en onder in de verwachting.
- Hoe hoog ligt Val d'Aveto?
- Val d'Aveto loopt van 1.275 m onder tot 1.777 m boven, met ongeveer 5 km pistes in Genova, Italië.