snownow
Багато погодних моделей на вашій висоті.
1 Оберіть свою пригоду
1 Місце
Ще: введіть точні координати
2 Висота
3 Прогноз
Розширені налаштування: порівняти моделі
Для знавців погоди: багато моделей поруч, графіки, таблиці й те, наскільки кожна збігалася з реальними вимірюваннями.
«Найточніші тут» вибирає моделі, які найкраще збігалися з найближчою метеостанцією. «Мій вибір» використовує моделі, які ви позначите нижче.
Як це рахується?
Ми беремо прогнози, які кожна модель зробила за день наперед, і щогодини порівнюємо їх із тим, що справді виміряла найближча придатна метеостанція: температуру, швидкість вітру й добові опади. Для кожного показника рахуємо середню похибку моделі й порівнюємо її із середнім по всіх моделях. Модель із найменшим загальним балом іде першою. Станцію вибирають, бо вона близько й приблизно на тій самій висоті, що й ваша точка, а прогнози рахуються для висоти станції, тож перевірка чесна.
Моделі й що показано
Зміни зберігаються автоматичноГірськолижні курорти › США › Michigan
Прогноз снігу Ski Brule
1,3 см снігу в прогнозі на наступні 3 дн. на вершині лижного району.
На вершині в наступні 7 дн. справжнього снігу не очікується.
Ski Brule has about 9 km of runs from 468 m to 563 m (United States). The forecast below starts at the top; switch to the middle or bottom, or compare many models.
Прогноз снігу Ski Brule по днях
| День | Вершина563 м | Середина520 м | Низ468 м | Нульова ізотерма |
|---|---|---|---|---|
| ср 4 лист. | – | – | – | 2 500–3 050 m |
| чт 5 лист. | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 750–2 400 m |
| пт 6 лист. | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 450–800 m |
| сб 7 лист. | – | – | – | 0–1 500 m |
| нд 8 лист. | – | – | – | 800–1 750 m |
| пн 9 лист. | – | – | – | 400–2 150 m |
| вт 10 лист. | <1 cm | <1 cm | <1 cm | 600–1 450 m |
| Разом | 2 cm | 1 cm | 1 cm |
Прогнозований снігопад, розрахований для кожної висоти за GEM (Канада) (дні в UTC, оновлено 31 minutes тому). Не виміряна глибина снігу. Прогноз вище має щогодинні деталі й багато інших моделей.
Курорти поблизу Ski Brule
- Pine Mountain Ski HillЗа 52 км · 1 см за 3 дн.
- Norway Mountain Ski ResortЗа 70 км · 1 см за 3 дн.
- Jackson Creek SummitЗа 111 км · 4 см за 3 дн.
- Marquette MountainЗа 113 км · 6 см за 3 дн.
- Black River BasinЗа 113 км · 4 см за 3 дн.
- Porcupine Mountains Winter Sports ComplexЗа 114 км · 2 см за 3 дн.
- Big Powderhorn Mountain ResortЗа 120 км · 3 см за 3 дн.
- Mont Ripley Ski AreaЗа 123 км · 1 см за 3 дн.
Ще прогнози снігу: Michigan · США · Усі курорти
Питання про Ski Brule
- Чи буде сніг у Ski Brule цього тижня?
- Yes. About 1,5 cm of snow is forecast at the top of Ski Brule (563 m) over the next 7 days, most of it on Thursday, and about 1,3 cm at the middle (520 m).
- Де нульова ізотерма в Ski Brule?
- Over the next 7 days the freezing level is forecast between about 0 m and 3 050 m. Ski Brule runs from 468 m to 563 m, so snow and rain may both fall at different heights; check the top, middle and bottom in the forecast.
- Яка висота Ski Brule?
- Ski Brule простягається від 468 м унизу до 563 м на вершині, з приблизно 9 км трас, Michigan, США.